Stare lampy w nowym stylu – wymieniamy abażur

Urządzając wnętrze mieszkania, domu czy biura, chcemy wyrazić nasz styl poprzez różne dodatki. Ważną rolę w tym przypadku odgrywa oświetlenie, gdyż lampy stojące czy wiszące to nie tylko źródło światła. Warto zatem zadbać, aby ten element wystroju wnętrza wyglądał nienagannie.

Wymieniamy abażury w lampach

Jeśli z czasem zapragniemy zmian w wystroju naszego wnętrza, warto jest zacząć od zmiany wyglądu lamp. Nie trzeba przy tym wyrzucać starych i kupować nowe, wystarczy wymienić im abażury, dzięki czemu zyskają nowy wygląd. Abażury do lamp stojących to widoczne elementy, które łatwo jest wymienić i które stanowią ozdobę wnętrza. Dzięki temu w prosty sposób zyskamy nowe oświetlenie, które odświeży wystrój i nada wnętrzu nowego charakteru.

Jak zmieniając abażur odmienić wygląd lamp

Poszukując nowych abażurów do lamp stojących warto jest zastanowić się, jaki efekt chcemy uzyskać. Dlatego zadajmy sobie 3 pytania:

  1. Jak duża ma być zmiana?
  2. W jakim stylu mają być nasze odmienione lampy?
  3. Jaką kwotę możemy na to przeznaczyć?
    Jeśli chcemy tylko odświeżyć wnętrze, warto wybrać abażury podobne do obecnych. Jeśli natomiast pragniemy dużej zmiany, wybierzmy coś w zupełnie innym stylu niż dotychczas.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Wnętrza i meble. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.